Erotická masáž změní vaše vnímání relaxace


Při této masáži se využívá erotické techniky. Účelem je navození pohlavního vzrušení. Masírující masíruje hlavně oblasti intimních partií a slabin. V dávné době se používaly pro léčebné účely. Dnes se s ní můžeme setkat mezi páry, které ji používají jako předehru.

wellness


Používala se pro léčení hysterie. Technika prý bývala obtížná a trvalo to až několik hodin. Později začaly vznikat vibrátory, kdy v roce 1873 se začaly také používat k léčbě hysterie.

Co se týká přímo erotických masáží, dělají se hlavně v erotogenních zónách. U žen to jsou místa jako klíčové oblasti, prsa nebo stydké kosti. U mužů to jsou pak genitálie.

záda


Mohou být například použity i jako sexuální terapie. Pomáhá mužům s předčasnou ejakulací.

Masáže se nejčastěji provádí v salónech, které poskytují sexuální služby. Bývá většinou prostřednictvím orálu nebo pohlavním stykem.


Při masážích si odpočinete od stresu, uvolníte se a povzbudíte své libido. Při těchto masážích je zcela běžné vyvrcholení během nebo na konci masáže. Svými účinky zlepšuje krevní oběh a uvolňuje ztuhlé svaly. K masáži se používají vonné oleje a to dle vašeho výběru. Cenově se pohybuje okolo 4000,- za 3 hodiny. V dnešní době jsou ve velké oblibě a to u všech pohlaví. Můžete na ně zajít sami, nebo klidně i se svou drahou polovičkou.


Masáž si můžete užít i v pohodlí domova. Je důležité, abyste měli klid a příjemnou atmosféru. Mezi masážní techniky patří například hlazení, tření nebo roztírání. Váš partner by měl být nahý a vy byste měla být také nahá nebo sexy oblečená. Prostě tak, aby se to vašemu partnerovi líbilo. Budete se divit, ale velmi vzrušující je i masáž chodidel.

masáž


Pokud se ale na takovouto masáž necítíte nebo se stydíte, můžete partnerovi věnovat jako dárek právě erotickou masáž.

Pokud byste se rádi dozvěděli více, určitě neváhejte navštívit https://www.ascula.cz/eroticka-masaz-zmeni-vase-vnimani-relaxace.

Erotická masáž změní vaše vnímání relaxace
3.7 (73.33%)3