Když chybí vzrušení, inhalujte poppers

.

Říká se, že člověk má vyzkoušet všechno. Tím se však nemyslí, že by měl okamžitě dělat něco špatného, ale spíš si dopřát věci, které jej dělají šťastným, naplňují, zpříjemňují život. A k životu beze sporu patří také kvalitní sex a prožitek z něj.

Nejde pouze o to uspokojit partnera nebo partnerku, ale hlavně uspokojit sebe. Pocity vzrušení, euforie, vášně a uvolnění jsou přesně to, co v posteli při intimních hrátkách potřebujete. Někdy se však stane, že díky napětí, únavě a stresu si sex neužijete tak, jak byste si přál a proto je důležité najít řešení, které uspokojí vás i partnera.

erotická fantazie                                                                                                    

Ověřeným způsobem jsou poppers účinky.            
Jedná se o afrodiziakum v podobě chemických látek obsahujících například amylnitrit, které se podává inhalováním z malé lahvičky. Během pár sekund se dostaví požadovaný stav v podobě euforie, omámení, vzrušení a uvolnění hladkého svalstva. Uvolněné hladké svalstvo je velkým přínosem i pro gay páry, kteří provozují anální sex.

Tento stav trvá zhruba 1-2 minuty a dokáže prohloubit také požitek z orgasmu, který po inhalaci této látky trvá déle a prožitek je daleko intenzivnější.

.

Poppers účinky můžou mít i vedlejší průběh jako třeba snížení krevního tlaku, zvýšení frekvence tepu a proto není vhodné je kombinovat například s Viagrou či s drogami. V případě zdravotních problémů, které řešíte, je lepší užívání přípravku konzultovat se svým lékařem.

ohnivá ženskost

Zápachem obvykle připomínají například lak na nehty a bývají také součástí některých čisticích prostředků nebo osvěžovačů vzduchu v podobě sprejů.

Každopádně v případě intimních hrátek jsou oblíbeným prostředkem k vyvolání příjemných pocitů a dokonalého uvolnění. Výsledek se dostaví okamžitě, takže stačí si inhalování načasovat v tu správnou chvíli. Pokud jste si doposud sex neužívali, tak v tomto případě půjdou zábrany stranou.
 

Když chybí vzrušení, inhalujte poppers
3 (60%)2
.