Když chybí vzrušení, inhalujte poppers

Říká se, že člověk má vyzkoušet všechno. Tím se však nemyslí, že by měl okamžitě dělat něco špatného, ale spíš si dopřát věci, které jej dělají šťastným, naplňují, zpříjemňují život. A k životu beze sporu patří také kvalitní sex a prožitek z něj.

Nejde pouze o to uspokojit partnera nebo partnerku, ale hlavně uspokojit sebe. Pocity vzrušení, euforie, vášně a uvolnění jsou přesně to, co v posteli při intimních hrátkách potřebujete. Někdy se však stane, že díky napětí, únavě a stresu si sex neužijete tak, jak byste si přál a proto je důležité najít řešení, které uspokojí vás i partnera.

erotická fantazie                                                                                                    

Ověřeným způsobem jsou poppers účinky.            
Jedná se o afrodiziakum v podobě chemických látek obsahujících například amylnitrit, které se podává inhalováním z malé lahvičky. Během pár sekund se dostaví požadovaný stav v podobě euforie, omámení, vzrušení a uvolnění hladkého svalstva. Uvolněné hladké svalstvo je velkým přínosem i pro gay páry, kteří provozují anální sex.

Tento stav trvá zhruba 1-2 minuty a dokáže prohloubit také požitek z orgasmu, který po inhalaci této látky trvá déle a prožitek je daleko intenzivnější.

Poppers účinky můžou mít i vedlejší průběh jako třeba snížení krevního tlaku, zvýšení frekvence tepu a proto není vhodné je kombinovat například s Viagrou či s drogami. V případě zdravotních problémů, které řešíte, je lepší užívání přípravku konzultovat se svým lékařem.

ohnivá ženskost

Zápachem obvykle připomínají například lak na nehty a bývají také součástí některých čisticích prostředků nebo osvěžovačů vzduchu v podobě sprejů.

Každopádně v případě intimních hrátek jsou oblíbeným prostředkem k vyvolání příjemných pocitů a dokonalého uvolnění. Výsledek se dostaví okamžitě, takže stačí si inhalování načasovat v tu správnou chvíli. Pokud jste si doposud sex neužívali, tak v tomto případě půjdou zábrany stranou.