Vsaďte na přírodní produkty

Také se o vás na jaře pokouší únava? A vlastně na podzim také. Když se nad tím tak zamyslíme, tak se o nás pokouší celý rok. Na jaře je únava spojená ještě s jednou nepříjemnou záležitostí – číhají na nás virová onemocnění. Po zimě jsme oslabeni, a tak virům nedá přílišnou práci, aby nás některý položil na lopatky.
·        My se ale tentokrát tak lehce nedáme.
·        Pořídíme si účinné zbraně a zahájíme ofenzivu.
plody kiwi

Nejdůležitější zbraní je vitamín C. Každého jistě napadne jako největší zásobník citron nebo pomeranč. My vsadíme na silnější kalibr. Koupíme si KIWI. Obsah vitamínu C v kiwi je totiž oproti citronům a pomerančům dokonce dvojnásobný. Kiwi nepomáhá jen v boji proti různým virózám a nachlazením. K jeho přednostem patří i to, že obsahuje měď, která je pro náš organismus velice důležitá. Pokud spojí své síly s vitamínem C, tak našemu organismu pomůže vstřebat železo ve střevech. Je to tedy ideální přírodní produkt pro pacienty, kteří trpí chudokrevností. To však nejsou jediné přednosti této zelené dobroty.
koktejl s kiwi

Kiwi plné vitamínů

Kiwi je i bohaté na vitamín E, který v našem těle působí jako antioxidant. Zlepšuje hojení ran a má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk. Podporuje činnost nervového systému. Toto ovoce obsahuje také velké množství vitamínů B1, B2, B6. Tyto vitamíny napomáhají správnému růstu a vývoji organismu a nervové soustavy. Příznivě ovlivňují metabolické procesy. Kiwi je také velkým zdrojem draslíku, hořčíku a železa.
plátky kiwi
Pokud budete užívat jedno kiwi denně, nebudete muset už sahat po chemických doplňcích stravy. Kiwi vám poskytne mnoho živit a vitamínů ze svých zásob.
o   Kiwi posiluje imunitní systém.
o   Zmírňuje chudokrevnost.
o   Podporuje tvorbu krve.
o   Preventivně působí proti vzniku vrozených vývojových vad v oblasti páteře.
o   Kiwi pomáhá i snižovat cholesterol v krvi.
o   A dokonce může i zpomalovat proces stárnutí.